Участници


МЕДИИ ОТ ЧУЖБИНА
  1. Андреа Генат, вестник „Български вести”, Унгария
  2. Асен Милчев, списание „Българи”, Чехия
  3. Блага Златева, списание „Българите в Австрия”, Австрия
  4. Бойка Атанасова, вестник „Българските новини”, Гърция
  5. Бойка де Ванегас, списание bgSTYL, Испания
  6. Борис Методиев, списание „Българите в Австрия”
  7. Борислав Николов, вестник „Форум”, Канада
  8. Виктор Марков, българска редакция на радио SBS, Австралия
  9. Георги Донков, „Българският вестник”, Кипър
  10. Даниел Беловарски, информационен сайт „Българо-шведска интернет общност”, Швеция
  11. Даниела Горчева, списание „Беседа”, списание „Диалог”, Холандия
  12. Дилян Палаузов, българско радиопредаване, Карлсруе, Германия
  13. Диляна Байрактарова, вестник „Български глас”, Гърция
  14. Димитър Ганчев, радио Ватикана, Италия
  15. Доника Цветанова, списание „Българите в Австрия”, Австрия
  16. Дора Костова, вестник „Роден край”, Украйна
  17. Дорис Александрова, Емигрант – БГ, Холандия
  18. Ева Иванова, „Българският вестник”, Кипър
  19. Евгени Веселинов, електронно издание BulgariCa, САЩ
  20. Евгений Кайдъмов, вестник „БГ Бен”, Великобритания
  21. Евилина Швидченко, телевизионно предаване „На Буджакска вълна”, Молдова
  22. Ели Мандажиева, списание „Роден глас”, Чехия
  23. Елина Керелезова, вестник „Нова дума”, Испания
  24. Елица Караенева, списание „Българите в Австрия”, Австрия
  25. Елица Ценова, списание „Българите в Австрия”, Австрия
  26. Емилия Хрушикова, списание „Сънародник”, Словакия
  27. Зорница Райчева, телевизионно предаване „Бригада ТВ”, Австрия
  28. Иван Карчев, радиопредаване „Ние, българите”, Австрия
  29. Иван Петков, електронно издание GR Reporter, Гърция
  30. Иван Петрински, вестник „Българските новини”, Гърция
  31. Иван Стоянов, Емигрант – БГ, Холандия
  32. Йордан Гергов, списание „Българите в Австрия”, Австрия
  33. Кина Бъговска, вестник „България 21 век”, САЩ
  34. Любомира Димитрова, списание „Българите в Австрия”
  35. Людмила Марталер, радиопредаване „Българският час”, Швейцария
  36. Людмила Ханджийска, списание „Българите в Австрия”, Австрия
  37. Максим Божилов, вестник и радиопрограма „Български хоризонти”, Канада
  38. Маринела Липчева, радио Дойче веле, Германия
  39. Мария Захариева, списание „Българи”, Чехия
  40. Мария Иванова, електронен портал „Българи в ОАЕ”, Обединени арабски емирства
  41. Мария Попова, вестник „Украйна: българско обозрение”, Украйна
  42. Мария Спасова, електронно издание GR Reporter, Гърция
  43. Милена Маринова, телевизионно предаване „Бригада ТВ”, Австрия
  44. Надя Петранова, радиопредаване „Ние, българите”, Австрия
  45. Небойша Иванов, вестник „Братство”, Сърбия
  46. Неда Монова, електронно издание „Алия.бг”, Израел
  47. Оксана Момчилова, вестник „България сега”, САЩ
  48. Орлин Карчев, телевизионно предаване „Бригада ТВ”, Австрия
  49. Паула Бернард, списание bgSTYL, Испания
  50. Петранка Стаматова, електронно издание EuroChicago, САЩ
  51. Петронела Шехаби, вестник „Наша глас”, Румъния
  52. Ренс Фентур, Емигрант – БГ, Холандия
  53. Светла Кьосева, списание „Хемус”, радио и телевизионно предаване „Рондо”, Унгария
  54. Силвия Авдала, електронно издание „Алия.бг”, Израел
  55. Тодор Здравков, „Българският вестник”, Кипър
  56. Халед Даруиш, информационна агенция WAFA, Палестина

МЕДИИ ОТ БЪЛГАРИЯ

  1. Ана Кочева, Frognews
  2. Антоанета Петева, вестник „Стандарт”
  3. Антон Хекимян, телевизия bTV
  4. Бистра Георгиева, главен редактор вестник „Банкеръ”
  5. Борис Пинтев, телевизия bTV
  6. Боряна Йосифова - Ленски, кореспондент на БНР във Виена
  7. Валерий Тодоров, генерален директор БНР
  8. Васил Захариев, директор вестник „Телеграф”
  9. Весислава Антонова, вестник „Капитал”
  10. Георги Калагларски, вестник „Варна-Европа”, Директор
  11. Ива Стоянова, телевизия BBT
  12. Ивайло Везенков, телевизия PRO.BG
  13. Иван Върбанов, вестник „Класа”
  14. Иван Матанов, зам.- главен редактор вестник “Стандарт”
  15. Иво Йорданов, телевизия PRO.BG
  16. Илия Иванов, БНТ
  17. Кармелита Денева, Economynews
  18. Костадин Филипов, Нова телевизия
  19. Красимир Бачев, Българска културно-просветна организация
  20. Красимира Кръстева, директор „Новини и актуални предавания”, Нова телевизия
  21. Лиляна Маринкова, БНР „Хоризонт”
  22. Люба Ризова, директор „Новини и актуални предавания”, bTV
  23. Любомир Денов, 24 часа
  24. Мирослава Баджева, главен редактор, списание „Жената днес”
  25. Надя Кантарева-Барух, главен редактор, вестник „Аз Буки”
  26. Наталия Господинова, Дарик радио
  27. Огнян Пенев, Нова телевизия
  28. Паола Хюсеин, вестник „24 часа”
  29. Петър Бочуков, вестник „Дума”
  30. Петя Бахарова, отговорен редактор вестник „Монитор”
  31. Радосвет Радев, председател на Борда на директорите и изпълнителен директор, Дарик радио
  32. Светлана Василева, изпълнителен директор TV7
  33. Светлана Шаренкова, издател, вестник „Земя”, „Русия днес” и „Вестник за дома”
  34. Соня Спасова, вестник „Труд”
  35. Стефан Солаков, телевизия СКАТ
  36. Татяна Величкова, БНР „Хоризонт”
  37. Уляна Пръмова, генерален директор БНТ
  38. Христина Емилова, главен редактор, електронен вестник Всеки ден
  39. Христо Смоленов
  40. Юлия Манолова, БНТ
  41. ОФИЦИАЛНИ ГОСТИ

  42. Албена Данаилова, концерт майстор Виенска филхармония
  43. Алфред Гсанднер, Директор, Баумит Австрия
  44. Андреас Майерхофер, М-тел
  45. Антонина Андреева, Технически директор, Винербергер
  46. Арх. Петър Диков, главен архитект на София
  47. Атанас Буглов, Управител, Винербергер
  48. Белла Волен, художник
  49. Бернхард Бауер, Сименс
  50. Биляна Дякова, Ка консултинг
  51. Бисер Христов, Бояна Парк София АД
  52. Бисерка Хънкова, Изпълнителен директор, Гранд хотел Поморие
  53. Бойко Борисов, министър-председател на Република България
  54. Бойко Сачански, маркетинг мениджър Билла България
  55. Борислав Петранов, директор Български културен дом Витгенщайн
  56. Боряна Манолова, главен изпълнителен директор, Сименс България
  57. Бояна Петрова
  58. Бригите Едерер, Президент и Гл. Изпълнителен директор, Сименс
  59. Валентин Панайотов
  60. Валери Атанасов, управляващ партньор Соравия Реал Естейт
  61. Валерий Радолов, директор дирекция "Български общности и информационна дейност", Държавна агенция за българите в чужбина
  62. Вежди Рашидов, министър на културата
  63. Венета Момчева, пълномощен министър в посолство на РБългария
  64. Веселин Трендафилов, Бояна Парк София АД
  65. Вилиана Тодорова, М-тел
  66. Галя Георгиева, ПР на Столичен общински съвет
  67. Георги Крумов, член на НС, Уника България
  68. Георги Лозанов, председател на СЕМ
  69. Гриша Камбуров, Изпълнителен директор АБРО /ABBRO/
  70. Даниела Ненчева, директор на Художествена галерия „Димитър Добрович”, Сливен
  71. Даниела Петрова, народен представител, председател на парламентарна комисия по култура, гражданско общество и медии
  72. Десислава Гаврилова, Център за култура и дебат „Червената къща”
  73. Димитър Ламбовски, управител на православен парк „Св. Архангел Михаил”
  74. Дойчин Чолаков, ръководител „Корпоративни комуникации”, Сименс България
  75. Д-р Волфганг Киндл, управляващ директор Уника Интернешанъл
  76. Евелина Генчева, Akademika.bg, Мениджър
  77. Жералд Оберлик, Сименс
  78. Златка Мечева, областна управа Стара Загора
  79. Ива Петрони, началник на кабинета на министъра на културата
  80. Иван Кръстев, Център за либерални стратегии Виена
  81. Иво Атанасов, съветник по комуникационната политика на Президента на Република България Secretary For Communications Policy
  82. Иво Хаджимишев, фотограф
  83. Ирина Савина, заместник-кмет на София
  84. Йоахим Виснер, управител,  Сименс
  85. Йонка Янакиева, Гранд хотел Поморие
  86. Йордан Николов, областен управител на Стара Загора
  87. Йорданка Фандъкова, кмет на София
  88. Калин Пешов, изпълнителен директор ГБС
  89. Калина Халачева, Кънтри мениджър за България, Уника Интернешанъл
  90. Клаудия Рознак, CITO UBG
  91. Корина Тинклер, REWE International AG
  92. Красимир Велчев, народен представител, съпредседател на парламентарната група на ПП „ГГЕРБ”, член на парламентарна комисия по култура, гражданско общество и медии
  93. Кристиян Алрам, Кънтри мениджър за България, Уника Интернешанъл
  94. Лана Мумджиева, старши експерт Връзки с обществеността, Държавна агенция за българите в чужбина
  95. Мара Русинова, КЦМ 2000
  96. Маргарита Пенева, Столична община
  97. Марин Кавръков, областен управител Сливен
  98. Мария Иванова
  99. Мартин Габер, REWE International AG
  100. Мартин Захариев
  101. Милен Вълков, Председател на СБЖ
  102. Минко Герджиков, заместник-кмет на София
  103. Николай Бъчваров, Управител, Баумит България
  104. Николай Генчев, Главен изпълнителен директор Уника България
  105. Николай Каварджиклиев, Уника България
  106. Нина Мирчева, М-тел
  107. Пламен Петров, Мтел, Главен финансов директор
  108. Полина Карастоянова, председател на Национален борд по туризъм
  109. Поля Станчева
  110. Ради Найденов, посланик на Република България в Австрия
  111. Румен Георгиев, Глобал Гео
  112. Снежана Йовева – Димитрова, съветник на министъра без портфейл
  113. Татяна Пандурска, агенция „Панди” – ПР, рекламна и продуцентска къща
  114. Ханес Аметсрайтер, главен изпълнителен директор на Telekom Austria Group
  115. Юлия Николова, OSMTH